Türk Tarihi

Kullanım Koşulları

Logo

KULLANIM KOŞULLARI – GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

YASAL UYARI !

İşbu web sitesi ve tüm sayfalarının TÜRK DÜNYASINA ait olduğunu ve yine TÜM TÜRKLERİN BİLGİLENDİRİLMESİNİ gerektirdiğini düşünmemize rağmen, içeriklerin Sanat Eserleri Kanunu’na tabi olmasına ve bu kanun kapsamında “eser”  sayılıyor olmasından ötürü yapılacak herhangi bir alıntının, çoğaltılmasının veya başka ortamlarda yayınlanması durumunda gerek site adının gerekse de içeriklerin kendi kaynakların gösterilmesi hem EMEĞE SAYGI çerçevesinde hem de 5846 NUMARALI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU’na göre hırsızlık sayılabilineceğinden paylaşan kişi veya web sitesi bu kanun koruması altında, fikir ve eser sahibinin isteği doğrultusunda cezalandırılabilinecektir. Dolaysıyla yapılacak herhangi alıntıda, çoğaltılmasında ve/veya yayınlanmasında KAYNAK GÖSTERİLMESİNİ önemle rica eder ve hatırlatırız.

Ergenekun.net sitesinde yayınlanan yazılar ve makaleler yazarların kendi kişisel görüşleridir. Yazıların her türlü sorumluluğu yazıyı/makaleyi yazan yazara aittir. Bir telif hakkı ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen irtibat kurun.

Ergenekun.net, tüm sayfalarında paylaşılan bilgi, belge, dosya ve yazıların doğruluğuna, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağına ve paylaşım süresince güvenlik ve geçerliliğinin değişmeyeceğine garanti veremez.

Ergenekun.net sayfalarında üyelik ve kişiselleştirme hizmetlerine vs..  karşılık istenen kişisel bilgiler (e-posta, ad-soyad, doğum tarihi… ), adli kurumlar tarafından istenmedikçe hiçbir zaman üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve başka amaçlarla kullanılmaz.

– Kullanıcıların Ergenekun.net sayfalarındaki paylaşımlardan yararlanması sonucunda görebileceği dolaylı zararlardan Ergenekun.net veya yönetimindeki kişiler sorumlu değildir.

Ergenekun.net sayfalarından yapılacak alıntılarda, alıntının kaynağı kesinlikle bir bağlantı oluşturularak verilmelidir.

Ergenekun.net‘a gönderilen yorum ve görüşlerin ve bunlarla birlikte belirtilen adların içeriğinden veya kullanım haklarından kesinlikle Ergenekun.net veya yöneticileri sorumlu tutulamaz.

Ergenekun.net üzerinde yayımlanan her türlü içerik üzerinde hak sahibi olduğunu iddia eden ve bunu kanıtlayan kişilerin, söz konusu içerik hakkında iletişime geçmesi sonucunda, içerik yayından kaldırılır.

Ergenekun.net‘e ilk girişinizde, sitemiz bilgisayarınıza sizi ayrı kılacak küçük bir çerez (cookie) bilgisi gönderebilir. Birçok ağ kümesinde olan bu uygulama ile sayfalarımızı daha hızlı dolaşır ve bazı bölümlere girdiğiniz bilgileri yeniden gitmek zorunda kalmazsınız. Yasal işlemler gerekmedikçe, bu bilgiler kimseyle paylaşılmaz.

Ergenekun.net‘de kullandığınız e-posta adresi, kesinlikle istenmeyen e-postalar almanıza neden olmaz.

– Şu anda okuduğunuz “Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi“, gerek görüldüğünde değiştirilebilir;  fakat bu değişiklik herkese bildirilerek yapılır.

Ergenekun.net‘i kullanarak, yukarıdaki kullanım ve gizlilik sözleşmesini okuyup kabul etmiş sayılırsınız.

Logo